'We willen de talenten van vluchtelingen tonen aan het brede publiek'

door Dimitri
  • Renzo en Abdurrahman Tarhouni

Twee jaar geleden vluchtte Abdurrahman Tarhouni uit Libië naar België. Meer dan veertien maanden moest hij wachten op zijn erkenning. Hij verbleef er in een opvangcentrum midden in een bos in de Ardennen vlak bij de grens met het Groothertogdom Luxemburg. Er waren weinig mensen. Er was niets te doen, geen mogelijkheden om te studeren of te werken. ‘Het was er verschrikkelijk saai’, zegt Abdurrahman. ‘Toch wel een moeilijke periode.’ Vandaag woont hij in Antwerpen en werkt hij al meer dan drie maanden als glasvezellasser voor een groot project in Roeselare.*

Werk zoeken, blijft moeilijk wanneer je een vluchteling bent in ons land. Er bestaan drempels bij zowel werkgevers als bij de mensen zelf. ‘Maar met een goede attitude, kom je al ver’, zegt Renzo. Hij is werfleider voor Van den Berg, het bedrijf waarvoor Abdurrahman werkt.

‘We hebben een tekort aan mensen voor diverse profielen. Abdurrahman komt elke dag van Antwerpen naar Roeselare. Hij is zeer leergierig en neemt veel initiatief. Hij leerde snel om zelfstandig kabels te lassen. Er loopt zoveel capaciteit rond onder de bevolking en toch vinden sommige werkgevers te weinig volk. Ik snap dat niet. Vluchtelingen kunnen dit tekort mee helpen oplossen.’

Project jobcoaches

'De wil om vluchtelingen aan te werven is vaak aanwezig, maar wordt overschaduwd door angst voor wat de aanwerving met zich meebrengt (paperassen, taaldrempel, cultuurverschillen ...)', legt Aarnout, projectmedewerker Integratie voor Vluchtelingenwerk Vlaanderen uit. ‘Een persoonlijk contact kan al heel wat van deze drempels wegnemen. In een gemeenschappelijk project met de VDAB helpen twintig jobcoaches vluchtelingen in hun zoektocht naar werk. Zij zijn vrijwilligers met ervaring met onze arbeidsmarkt en komen uit alle Vlaamse provincies en Brussel. We willen de talenten die vluchtelingen met zich meebrengen tonen aan een ruim publiek.’

Abdurrahman komt elke dag van Antwerpen naar Roeselare. Hij is zeer leergierig en neemt veel initiatief.

Abdurrahman: ‘jobcoach Ria schetste mijn profiel tijdens een goed gesprek. Welke ervaring had ik al, welke competenties, hoe was mijn talenkennis en waar wilde ik naartoe? Ze begeleidde me en zocht met me mee naar werk. Uiteindelijk vond ik deze job via Accentjobs die samen met Van den Berg een project heeft opgezet in tewerkstelling van vluchtelingen. Omdat ik in Libië al een bachelor had in de telecommunicatie, moest ik voor deze job alleen maar een interview doen. Ik had al voldoende ervaring. Nu werk ik hier al meer dan drie maanden via Accentjobs. Indien mijn evaluatiegesprek positief is krijg ik misschien een vast contract.’

Er bestaan meerdere drempels bij zowel werkgevers als bij de vluchtelingen. Jobcoaches zetten alles op alles om voor de mensen die ze begeleiden die drempels aan te kaarten en weg te nemen. Zo probeert de jobcoach bijvoorbeeld het persoonlijk contact met de werkgever tot stand te brengen ondanks de soms gebrekkige kennis van het Nederlands. Het gaat voor de werkgever immers veel meer om attitude dan om een perfecte talenkennis.

Taal

‘Bij ons is het wel een vereiste dat je een minimum aan Nederlands kan spreken’, vertelt Renzo. ‘Onze mensen werken langs de weg en zijn meestal het eerste aanspreekpunt met klanten en bewoners. Ook de veiligheidsinstructies zijn in het Nederlands. In ons team praten we allemaal Nederlands. Desnoods herhaal ik vijf keer mijn zin en vraag ik of ze me goed begrepen hebben.’

Abdurrahman volgde eenmaal verhuisd naar Antwerpen een cursus Nederlands bij het CVO voor drie maanden. Nadien volgde hij nog twee maanden opleiding Nederlands bij Linguapolis in de universiteit van Antwerpen. Samen met zijn collega Fahim, komt hij elke dag uit Antwerpen naar Roeselare. Ze zijn met vijf mensen in hun team. ‘Wij spreken Nederlands met elkaar, maar als we elkaar niet begrijpen, gaan we verder in het Engels’, zegt Fahim. ‘Soms begrijp je een bepaald dialect niet.’

Teamwerk

‘Binnenkort heb ik een goed gesprek met Fahim en Abdurrahman over hun toekomst’, vertelt Renzo. ‘Wij zijn zeer tevreden over hen en ze zullen hen misschien een vast contract aanbieden. Je moet mensen een perspectief kunnen bieden op lange termijn. Zij zijn gemotiveerde werknemers en zijn een belangrijk deel van ons team geworden. Deze mensen staan hier iedere dag om 6u30 om te willen werken. Als er iemand een dag ziek is, valt er een belangrijke schakel uit ons team weg.’

‘Soms is het moeilijk om verschillende mensen bij elkaar in een team te zetten. Iedereen heeft zijn eigen karakter. Kleine conflictjes kunnen ontstaan, maar in het algemeen draait alles prima. Mijn job moet ervoor zorgen dat het team goed functioneert, wat niet altijd even gemakkelijk is. Je moet de gulden middenweg zoeken.’

Toekomstplannen?

‘Ik wil werken en geld verdienen’, zegt Abdurrahman. ‘Misschien dat ik later verder zal studeren en zelfstandige worden. Dan moet wel eerst mijn diploma worden erkend.  In Libië was ik zelfstandige in beveiligingssystemen en gaf ik ook IT-ondersteuning.’

 

*Van den Berg heeft een ruime ervaring in de kabel- en leidingbouw en biedt haar klanten kwalitatief hoogstaande infrastructuuroplossingen aan: ondergrondse en bovengrondse kabels en leidingen, horizontaal gestuurde boringen, netwerken en gestructureerde bekabelingssystemen, glasvezelnetwerken, seininstallaties en bewakingssystemen, aansluitingen (gas, elektriciteit, water en riolering) en aansluitingen multimedia.

Meer informatie over de jobcoaches vind je hier.

Met de steun van